skip to Main Content
+90 542 323 03 74 info@adimcreative.com

Düğün Mekanı

Evlilikde ilk anda heyecan geçtikten sonra düşünülen ilk şey düğün mekanı olmalıdır. adimadimdugun.com da işini profesyonel olarak tüm isteklere cevap verebilen düğün mekanları’nı bir araya topladık. Seçim yaparken, Düğün yerleri arasında seçim için ilk olarak nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz onu düşünün. Çok Farklı bir mekanda aşırı gösterişli bir düğünmü ?
Yoksa bir otelde çok büyük gösterişli bir düğün kutlaması mı, kumsalda gerçekleşecek rüya gibi bir düğün töreni mi, salon’da düğünü mü, yoksa kır bahçelerinde rüyalardaki gibi bir düğün mü hayaliniz. Rüyalarınız gerçekleştirebilmek için ne zaman hangi mevsimde evleneceğinize karar verip o özel geceye dair planlarınızı o yolda geliştirin.
Kır düğünü veya Havuz başı düğünü istiyorsanız tercihinizi yaz aylarında olması önemli. Yaz ayları uygun değilse tercihinizi tüm isteklerinizi karşılayabilecek düğün salonları’ndan, diğer kapalı mekanlardan yana kullanmalısınız.

Bütçenizi göz önünde bulundurarak;

Davetli sayınıza ve bunu karşılayacak aile arasında daha ufak bir düğün töreni düzenleyip yemekli bir düğün mekanı da planlayabilirsiniz.
Rüyalarınız doğrultusunda hangisinde karar kılarsanız kılın.
Şehrinizde size uygun en güzel düğün mekanı ve o gece için hazırlanacak konsept ile kendinizi ve davetlilerinizi mutlu edeceksiniz.
Örnek olarak İstanbul da yaşıyorsanız İstanbul düğün mekanları içerisinde çiftlere uygun olan alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Düğün Mekanları

dugun-otelleri Düğün Otelleri
dugun-salonlari Düğün Salonları
kir-dugunu Kır Düğünü
tekne-dugunu Tekne Düğünü
dugun-restaurantlari Düğün Restauranlari
davet-alanlari Özel Davet Alanları
Back To Top