skip to Main Content
+90 542 323 03 74 info@adimcreative.com
Kir Dugunu Daday Kastamonu
Kir Dugunu Daday Kastamonu Iksir Resort Town Dugun Alani Iksir Resort Town Dugun Daday Acikhava Dugun

İksir Resort

İKSİR’DEN ÇİFTLERE
Masalsı bir Kır Düğünü

Doğanın tüm canlılığı, rengarenk çiçekleri ve kuş sesleri eşliğinde, beyaz atlı prensinizin evlilik teklifi etmesinin ardından, masalsı bir kır düğünü hayalini kuruyorsanız, İksir Resort Town tam size göre…

Beyaz atlı prensinizle, kır düğününde evlenin

Saklı bir cennet olan Daday’ın cömert doğası içerisinde gerçek bir kır etkinliği organize etmek için her türlü çözümü bünyesinde barındıran İksir Resort Town, sizlere masal dünyasının kapılarını aralıyor. Siz de, havaların ısınması ile birlikte artacak olan etkinlik planları için farklı bir doku arayanlardansanız, unutulmayacak anılarınızın arasına, fotoğraflarda olduğu kadar aklınızda da yer edecek bir organizasyon düşlüyorsanız, hayalinizi gerçekleştirmek için sizi tesisimize bekliyoruz. Burada her şey siz ve sevdiğinizin arzularına göre şekilleniyor.

Mekanımız

Yeşilin her tonu, tarihi bir konak, gelin hamamı, tarzınıza uygun süslemeler  özenle hazırlanan doğal menüleri ile düğün ve davetlerinizde, misafirlerinize etkisi uzun zaman sürecek bir deneyim yaşatabilirsiniz. Mükemmel tasarlanmış organizasyonların ve mutluluğun sırrını İksir’de keşfedin.

İksir Resort Town Daday Tesisleri

Adres: Daday Kelebek Mah. 37860 Daday – Kastamonu
Tel: 0366 616 10 16 (Pbx)
Faks: 0366 616 10 46

İksir Resort Town İstanbul Ofis

Adres: İstasyon Cad. Canik Apt. No:9/1 Yeşilköy Cad. Bakırköy İstanbul
Tel: 0212 662 58 15

Back To Top