skip to Main Content

Taş Design

TAŞ DESIGN

Toplam 7 bin metrekare arazi üzerine yayılmış 20 farklı Show Room Konsepti ile, dünyanın en seçkin +350 markasını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Taş Design
1987 yılında İstanbul’da, taşla başladı doğanın dokusunu iç mekanlara taşıma arzumuz… özgün tasarımlarımızda gözalıcı formlara kavuştu sert kayalar.

Kısa sürede birçok ülkenin vitrinine uzandı markamızın yolculuğu. 90’ların başında ithal mobilya ve aksesuarlar ekledik taş dünyamıza. Belçika, Hollanda, İtalya, Almanya, Filipinler, Tayland gibi farklı kültürlerin kimi modern kimi etnik ama tamamı butik tasarımları her zevke hitap eden, hem iç hem dış mekanlara yönelik dev bir koleksiyona dönüştü.

Bugün 20 bin çeşit ürünle buluşturuyoruz müşterilerimizi. Bodrum Yalıkavak mevkiine taşıdığımız 7 bin metrekarelik showroom’umuz adeta bir alışveriş merkezi halini aldı.

Yerli ve yabancı müşterilerimizle bir dünya markası olma yolunda ilerlerken tasarım ekibimiz de sürekli genişliyor. İç mimari alanında çok çeşitli hacim ve konseptteki mekana proje grubumuzla hizmet veriyor, anahtar teslim çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Taş ve ahşap atölyelerimizin yanı sıra tekstil ürünlerinde de yüksek kalitemizle farklılık oluşturuyor, size özel sunumlar hazırlıyoruz.

Yeni kurulan bir evin ihtiyaçları, misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanan bir otelin dekorasyonu, sürpriz bir hediye ya da sadece şıklığa, yeniliğe, değişikliğe duyulan özlem… Taş Design’da vereceğiniz bir kahve molasında size tasarım dünyasında bir masal yaşatıyoruz.

Fener & Mumluk
Ev Tekstili
Mobilya
Kilişe
Mum
Beyaz Oda Mobilya
Havlu
Aksesuar
Mutfak
Bahçe Aydınlatmaları

 

Marac Kartell Enzo Dkhome Abhika

Sitemizi Ziyaret Edin

 

Back To Top