skip to Main Content

Club Barbarossa

Club Barbarossa

Düğünler, mutluluğa evet dediğimiz anlardır. Hayatımızdaki bu özel günde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, kendinizi en mutlu hissedeceğiniz ve hatıralar bırakacağınız bir yerde düğün yapmak istermisiniz?

Kaş Çukurbağda ki otelimiz gerçekleştireceğiniz her türlü düğünlerde hayatınızı birleştirdiğiniz bu özel günde sizin yanınızda olmak istiyor.

Club Barbarossa Hem bir kumsal düğünü, hem havuz başı keyfi butik bir konsepti olan Club Barbarossa 600 kişi açık alan, yemekli kapasite 800 kişi, kapalı salon ise 120 kişiye hizmet verebilmektedir. Her türlü organizasyon olayına açık olan otelimiz denize sıfır iskelesiyle muhteşem bir görsellik sunmaktadır.

Havuz başı nikah arkasından bahçemizde gerçekleştirilecek özel bir düğün yanında 28 odalı butik otelimizde kalma ayrıcalığını yaşama imkanı. Otelimiz adından da anlaşılacağı gibi sof renkler, şık dekorasyon, ambiyansa uygun dekor ve kullanım alanları ile bir gelinlik giymiş edası ile sizleri beklemektedir.

Club Barbarossa Kaş’ın en güzel ayları olan özellikle Eylül,Ekim ve kış  ayları olarak kabul ediyoruz.

Şimdiden sizlerle beraber çalışabilmek için bekliyoruz….Düğünler, mutluluğa evet dediğimiz anlardır. Hayatımızdaki bu özel günde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, kendinizi en mutlu hissedeceğiniz ve hatıralar bırakacağınız bir yerde düğün yapmak istermisiniz?

Club Barbarossa Kaş Çukurbağda ki otelimiz gerçekleştireceğiniz her türlü düğünlerde hayatınızı birleştirdiğiniz bu özel günde sizin yanınızda olmak istiyor.

Hem bir kumsal düğünü, hem havuz başı keyfi butik bir konsepti olan Club Barbarossa 600 kişi açık alan, yemekli kapasite 800 kişi, kapalı salon ise 120 kişiye hizmet verebilmektedir. Her türlü organizasyon olayına açık olan otelimiz denize sıfır iskelesiyle muhteşem bir görsellik sunmaktadır.

Havuz başı nikah arkasından bahçemizde gerçekleştirilecek özel bir düğün yanında 28 odalı butik otelimizde kalma ayrıcalığını yaşama imkanı. Otelimizin adından da anlaşılacağı gibi sof renkler, şık dekorasyon, ambiyansa uygun dekor ve kullanım alanları ile bir gelinlik giymiş edası ile sizleri beklemektedir.

Club Barbarossa Kaş’ın en güzel ayları olan özellikle Eylül,Ekim ve kış  ayları olarak kabul ediyoruz.

Şimdiden sizlerle beraber çalışabilmek için bekliyoruz….

Hotel Barbarossa iletişim
Adres: Çukurbağ yarımadası
Kaş 07580 Antalya
Telefon: +90 (242) 8364071
Mobil: +90 (545) 5206709
Faks: +90 (242) 8364084
E-posta: sales@hotelbarbarossa.com

 

Back To Top