skip to Main Content

Abant Bahçeli Köşk

Abant Bahçeli Köşk Otel

Bahçeli Köşk Otel 5 yıldır doğa içinde kır düğünü hayal eden çiftlerimiz için, bu özel günlerini geleceğe hatıralar bırakacak şekilde organize ediyoruz. Bahçeli Köşk Otel ve Restorant, yeni evlenecek çiftlerimize destek olmak özel bütçe ve farklı ikramlar da bulunurken , çok erken rezervasyonlar da çok özel indirimler sunuyor. Ayrıca burda kalmak isteyen çiftlerimiz için gelin odası ve konuklarınızı ağırlayabileceğiniz 12 odamız mevcuttur.

70 kisilik kapalı, country tarzı dekoru, şömineli restaurantında, keyifli bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. 600 kisi kapasiteli bahçe restaurantı bölümümüzde mangal keyfi ve barbekü yapabilirsiniz. 250 araç kapasiteli otoparkımıza, araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz.

Bahçeli Köşk Otel Aktiviteler

Aktivitelerinize, futbol ve voleybol sahasında yakınlarınızla dilediğiniz kadar eğlenebilmeyi de ekleyebilirsiniz. Çocuklarınız ise, çocuk parkımızda güven içinde oynayabilir, animasyon gösterileri için açık alanımızda dilediğinizce eğlenebilir ve şehir stresinden kendinizi uzaklaştırabilirsiniz. Tavla, okey ve iskambil oynayabilir; yer minderlerinde oturup, hamak keyfi yapabilirsiniz.. Bahçeli Köşk Otel Restaurant’ın ayrıcalığının tadını çıkartılabilirsiniz.

Abant Bahçeli Köşk Otel, Turizm bakanlığı belgeli ve denetiminde, 10 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Otel, mutfak, çamaşırhane, tuvalet ve diğer alanlarda kullanılan suyumuz, su arıtma tesisimiz sayesinde hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Kullanılan tüm gıda ve diğer ürünler günlük temin edilip tüketilmektedir.

Bahçeli Köşk Otel piknik, düğün ve davet organizasyonları, paket program olarak yapılmaktadır. Sizlerin tüm istekleri dikkatle incelemektedir. Tüm çabalarımız ve çalışmalarımız, sizlere en güzel anları yaşatmak içindir. Kır düğünlerinin vazgeçilmez adresidir. Gelin sizlere en özel fiyatlarımızla mutluluğa adımınızı atın..

Abant’a yaşama en büyük şahit doğasıdır Abant Bahçeli Köşk….

Doğa ve tabiatı koruyarak mimarisini inşa ettiğimiz Abant Bahçeli Köşk otelimiz. 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz Abant Bahçeli Köşk Otel 2’si suit olmak üzere toplam 12 odadan oluşmaktadır…

20160623_100226

Bahçeliköşk Otelimizde. 

Güne kuş cıvıltılarıyla başlamanın eşsiz mutluluğu için siz de ‪Abant Bahçeli Köşk Otel ile doğaya yolculuk‬ yapın, bizle düşlerinizi yaşayın! Bolu ilimizin güney batı eteklerine kucak açmiş olan Abant.. Yemyeşil ormanları, tabiat parki ve Abant Gölü ile ülkemizin oksijeni, bitki örtüsü ile Türkiye’nin sağlık açısından da en yararlı yerlerinden.. Abant Bahçeli Köşk Otel’imiz Abant Gölü Tabiat parkina 10 km mesafe de çevresinde her türlü ağacı barındıran ve insana huzur veren bir coğrafya ve doğanın içinde… Abant Tabiat Parkı ‪rüya gibi‬ güzellikleriyle büyülenecek, yeşilin her tonunu keşfedeceksiniz. Sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz..

Burada sizleri en iyi şekilde ağırlamak için gereken herşeyi düşündük.
Eğer sizde kendinizi yenilemek istiyorsanız bizlerle tanışmalısınız !.

IMG-20160622-WA0008

Burda geçireceğiniz bir geceden sonra sabah mis gibi serin bir havaya uyanacaksınız.. pencerenizi açtığınız an da yüzünüze vuran güneşle birlikte, odanızı tertemiz bir havayla dolduracaksınız. Hele o toprağın kokusunu içinize çekerken.. kulağınıza çalışan melodi ise, doğanın muhteşem güzellikleri bize yaşatan cıvıl cıvıl ötüşen kuşlar.. işte bunlar daha güne başlarken yaşayacaklarınız. Böyle bir güzelliğin yanında, Abant Bahçeli Köşk Otel personeli sizleri yemyeşil bahçemiz de yöresel ve tam organik tadı damağınızda kalacak muhteşem bir kahvaltıya bekleyecek…
Aileniz ve dostlarınız ile çimlerin üzerinde minderlerimizde serilip güneşlenebilir ya da çevreyi gezmek için planlar yapabiliriniz..

Sosyal Faaliyetler;

Abant Bahçeli Köşk ‘de Sporu bir oyun, bir yaşam biçimi haline getirenler için küçük ve minik futbol sahası, basketbol oyun alanı, çevre yürüyüşü,
Abant Bahçeli Köşk’ün odaları ahşap zeminlidir. Tüm odalarda duş, tuvalet ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmış özel banyo bulunmaktadır. Tüm odalarımız TV mevcut olup. Tesis genelinde ücretsiz wireless’den yararlanabilirsiniz.
Abant Bahçeli Köşk’ün bünyesinde bir alakart restoran mevcuttur. Ayrıca oda servisi de sağlanır.
Tesis, Bolu kent merkezine 35 km, Bolu Otobüs Terminali’ne 26 km mesafededir.
Kapalı restorant oturma şekliyle 70 Kişilik. Bahçe restorant.150 kişilik. Düğün ve eğlence düzeni.550 oturma düzeninde. Tesis, Bolu kent merkezine 35 km,
Bolu Otobüs Terminali’ne 26 km mesafededir. Abant yolu 9km yolun sol tarafında.

 

Abant Bahçeli Köşk
Abant Yolu 9.km Akçaalan Koyu Mevkii No: 1/42
14100 Bolu

Tel: +90 0374 237 1152
e-mail: info@bahcelikoskotel.com
web: www.bahcelikoskotel.com

Back To Top