skip to Main Content

Fuat Paşa Yalısı

Fuat Paşa Yalısı

Fuat Paşa Yalısı Tarihin ve modern dünyanın rahatlık ve lüks içerisinde buluştuğu, kendinizi özel hissedeceğiniz bir deneyime var mısınız?

Osmanlı mimari yapısının en iyi şekilde korunarak günümüz teknolojisi ile harmanlandığı, eşsiz boğaz manzaralı Fuat Paşa Yalısı sizleri ağırlamaktan onur duyar.

Sizleri özel hissettirmenin önceliğimiz olduğu hizmet anlayışımız çerçevesinde sizlere ihtişam, lüks ve konfor vaat ediyoruz.

Siz konuklarımızı memnun etmek adına her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Bu hayatınızı değiştirecek bir düğün günü, yorucu bir günün ardında rahat bir yastığa baş koyduğunuz bir gece ya da sevdiklerinizle birlikte aynı masayı paylaştığınız bir akşam olabilir.

Sizlere anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak bizim en büyük hedefimiz ve mutluluğumuzdur.

Fuat Paşa Yalısı yüzyıllardır sultanların ve tüm dünyanın gözde şehri olan İstanbul’un incisi Boğaz üzerinde eşsiz bir konuma sahiptir.

İstanbul boğazının kuzeyinde yer alan Hotel 18. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en değerli örneklerinden biri olup aynı zamanda kültürel miras değeri taşımaktadır.

Tanzimat döneminin en önemli üç siyaset adamından biri olan Keçecizade Fuat Paşa tarafından bir zamanlar ev olarak kullanılan yalı Cumhuriyet döneminde restorasyon sonrası otel ve pansiyon şeklinde kullanılmaya başlanmıştır.

İstanbul tarihinin önemli tanıklarından ve Boğaziçi’nin eşsiz yapılarından biri olan yalı 1991 yılından itibaren bugünkü lüks Fuat Paşa Yalısı anlayışında hizmet vermeye başlamıştır.

Osmanlı mimarisini ve modern otelcilik anlayışı ile birleştiren Fuat Paşa Yalısı konuklarına tarihi zarafet ve ihtişam içerisinde konfor sağlamak amacıyla hizmet etmektedir.
Değerlerimiz

Konuklarımıza kendilerini özel hissettirmek önceliğimizdir.

Tecrübelerimizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için kullanıyoruz ve her geçen gün sizler için gelişiyoruz.

Tarihi mirasa ve doğal çevreye saygılıyız. Bu yüzden onları en doğal şekliyle korumaya çalışıyoruz.

Tekil şahıs olarak değil ekip olarak varız ve birlikte olmanın gücünün farkındayız.

Küçük detayların yeri geldiğinde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizin mutluluğunuz için en küçük detayları bile düşünüyoruz.

Fuat Paşa Yalısı
Büyükdere Mah. Çayırbaşı Cad. No:148
PK 34453 Sarıyer
İstanbul – Türkiye
+90 212 242 98 60
+90 212 242 95 89
info@fuatpasa.com.tr

 

Back To Top