skip to Main Content

Les Ottomans

Les Ottomans

1933’te yanan “Hattat” Muhsinzade Paşa’nın yalısı, bugünkü sahibi Ahu Aysal’ın elinde yeniden can bulmuş. . Batı stilinde bir tasarımın ve modern olanakların birleşimiyle dekore edilmiş harika bir mekanda buluyorsunuz. Bu etkileyici otele İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eklendikten sonra çiftlerin rüyalarını gerçekleştirmek için bulunmaz adres. Les Ottomans’da yapılan düğünlerin tadına doyum olmuyor…

Kendimize sorduğumuz soruları samimiyetle ve gerçekten yanıtlayabildiğimiz zaman hayatımızın en değerli hazinesi olan “İç Huzuruna” erebileceğimize yürekten inanıyorum. Hakikate giden yolculuğumuz ancak o zaman başlayacaktır. Bu yolda mola verdiğimiz her durak bizi arzuladığımız hedefimize daha da yaklaştıracaktır.

“Paylaşmanın” gerçekten en çok istediğim ve beni en çok tatmin eden şey olduğunu fark ettiğim zaman kendimi otel işletmeciliği sanatına adamaya karar verdim. Otel işletmeciliği sanatına yıllarımı vakfettikten sonra bitmek tükenmek bilmez enerjimin her zerresini “Les Ottomans Hotel”de bir araya getirdiğim eşsiz güzellikleri sizlerle paylaşmak için kullanıyorum.

Les Ottomans Hotel” 1790’larda Muhsinzade ismiyle bilinen saygıdeğer bir hattatın yalısıydı. Ne yazık ki yalı 1933‘de yandıktan sonra uzun yıllar bir harabe olarak kaldı. Kısa süre önce ise özgün görüntüsüne uygun şekilde yeniden inşa edildi.

Les Ottomans”ın iç tasarımına başladığımda kendime “Muhsinzade zamanda yolculuk yapabilseydi yalısının bugün nasıl görünmesini isterdi?” diye sordum ve bu doğrultuda çalıştım.

Bütün güzellikleri, sevgiyi, dinginliği ve hayalleri Feng Shui konseptine sahip “Les Ottomans Hotel”de paylaşmak üzere .

 

Les Ottomans iletişim
Muallim Naci Cad. No:68 34345
Kurucesme – Istanbul
Tel : +90 212 359 1500 / Fax : +90 212 359 1540
E-Mail : info@lesottomans.com

 

Back To Top