skip to Main Content

Yacht classic hotel

Yacht Classic Hotel

Çeyrek asırdır Fethiye’nin merkezinde denize sıfır konumu, şık dekorasyonu, cana yakın servis anlayışı, lezzetli menüsü ve huzur dolu atmosferiyle Yacht classic hotel hizmet vermektedir.

Benzersiz turkuaz sahilleri, bakir doğayı ve binlerce yıllık tarihi, en ayrıcalıklı şekilde deneyimlemek isteyen tüm misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

En özel günlerini unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen siz değerli misafirlerimize, her detayın düşünüldüğü benzersiz bir hizmet vermek üzere emrinizdeyiz.

Arzu eden misafirlerimiz bu eşsiz atmosferde özel günlerinin keyfine varıp, kendilerini tecrübeli Yacht Classic Hotel ekibinin ellerine bırakabilirler.

Sizlere şimdiden mutluluklar dileriz.

Keyifli bir yelken deneyimi tatmak isteyen misafirlerimiz için otelimizin marinasına demirlemiş olan bir yelkenli beklemektedir. Kaptan ve hostesin sizlere eşlik edeceği bu özel gezide, Fethiye’nin bakir koylarını keşfedebilir, konaklayabilir ve yepyeni bir maceraya atılabilirsiniz.

Her türlü konforunuzu düşünerek hazırlamış olduğumuz hamamımızda size özel rahatlama ve tedavi amaçlı terapilerimizden dilediğinizi seçip kendinizi şımartabilirsiniz.

Fethiye Körfezi’nde, marina girişinin hemen yanında, sarı dubaların ardında yer alan 30 yat bağlama kapasiteli ve tonoz sistemli modern iskelemiz, şehre sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde olup, her türlü ikmal olanağını sunar. Gününü tesiste geçirmek isteyen misafirler şık duşlar, havuzlar, sauna ve Türk hamamı, çamaşırhane ve internet hizmetlerinden faydalanabilecekleri gibi Mori Restoran ve Blue Bar’da eşsiz lezzetler tadabilirler.

36º 37.4´ N – 29º 05.9´ E

Rezervasyon:

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:24 48300 Fethiye TÜRKİYE
Telefon: +90 252 612 50 67
E-Mail : info@yachtclassichotel.com

 

Back To Top