skip to Main Content

Şat restoran fethiye

Şat Restoran

Şat restoran fethiyeŞat Restaurant Beach Club A la cart’e Restoran, Mangalbaşı, Brunch, Açık Büfe yemekleri ve çeşitleri Düğün, Kır düğünü, Dogum Günü, Nişan, Kına Gecesi, Okul Baloları Organizasyonlarıdır. Bir yandan adalar, diğer yandan Fethiye’nin eşsiz manzarası eşliğinde, gün batımına doğru içkilerinizi yudumlarken manzaranın eşsiz güzelliği yaşamak, Baba’nın dağın yükseldiği ayının yarattığı yakamoz eşliğinde damak zevkinize hitap eden yemekler tatmak. Bu bir rüya değil Şat Restaurant Beach Club & A la Cart’e Restoran ailesi olarak biz bu rüyayı sizler için gerçekleştirdik .

Kır Düğünü Organizasyonu

Şat Resturant, hayalinde kır düğünü olan tüm çiftlerimize bu güzelliği tecrübesi ile harmanladığı kusursuz bir servisle sunmaktadır. Doğanın eşsiz güzellikleriyle bezenmiş adalar manzaralı  yemyeşil çimenler üzerinde bir aşk masalının en önemli anlarına şahitlik ediyoruz.

Düğün Organizasyonu

Restorant Şat  profesyonel kadrosuyla geröek anlamdaöncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet hedefi ile yola çıktu. Lacivertten turkuvaza mavinin tüm tonlarını ve yeşili ev sahipliği yapan görkemli manzarasıyla siz misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedefleyen açık ve kapalı 500 kişilik Şat salon, 400 kişilik Şat beach bölümleriyle düğün, nışan, sünnet, brunch, toplantı, iş yemekleri, özel davetlere ev sahipliği yaparak tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Yaz mevsimi Doğanın eşsiz güzellikleriyle bezenmiş adalar manzaralı  yemyeşil çimenler üzerinde bir aşk masalının en önemli anlarına şahitlik ediyoruz. kapalı ve açık düğün hayalinizi gerçekleştiriyoruz daha geniş bilgi almak için bizi arayın..

Şat Restoran Rezervasyon için açık adresimiz
Foça Mah.1030 Sok. No: 190 Şat Burnu Çalış / Fethiye / Muğla

Telefonlarımız
0 252 613 2303

web : web-sitesi

Back To Top