skip to Main Content
Ayşe Teyze Bağ Bahçe

Ayşe Teyze Bağ Bahçe

“AyşeTeyze” hem eğlendiriyor, hem evlendiriyor…

Şehirden uzaklaşıp nefes almak istediğinizde, leziz menülerimiz yemyeşil çimlerimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizleri “Ayşe Teyze Bağ Bahçeye” bekliyoruz. Düğün paketlerimiz ekstra maliyetlerinizi azaltacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayşe TeyzeBağ Bahçe’de sizleri evlendirmekten mutluluk duyacağız.

Polonezköy’ün doğayla iç içe, meşe ormanlarının kokusu eşliğinde huzurun keyfine varın!
Ayşe Teyze Bağ Bahçe kendinizi dinlemeniz için eşsiz bir mekan…
Aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz için özel bir alternatif.
Ayşe Teyze, çocuklarınızı da unutmadı. Çocukların rahatlıkla oynayabileceği yeşil alan dışında birde oyun parkı var.
Açık alanda, kendinizi şehir stresinden uzaklaştırabilirsiniz.
Yer minderlerinde oturup, hamak keyfi yapabilirsiniz.
Ata binerek, ormanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Ayşe Teyze’de ayrıca düğün, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, aile yemekleri, arkadaş toplantıları, sınıf buluşmaları, mezuniyet yemekleri ve buna benzer çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. 600 kişilik kapasiteye sahip Ayşe Teyze Bağ Bahçe’de kadın ve erkekler için ayrı ayrı olmak üzere mescit ve abdest alma yerleri de mevcuttur.

“AYŞETEYZE” de yapılabilecek Organizasyonlar

Ayşe Teyze Bağ Bahçe, meşe ormanına sahip ağaçlıklı bir alan. Eğlenceli aktivitelere katılıp, at binme keyfi yapabileceğiniz, ağaçların arasına kendinizi atıp, ormanın doğal klimasından yararlanabileceğiniz, kurumsal ve özel buluşmaları gerçekleştirebileceğiniz bir mekan.

Özel ve Kurumsal organizasyonlar….

Kahvaltı, Et Mangal, Kır Düğünü ve Nişan, Sünnet, Kına ve Bekarlığa Veda, Doğum Günü, Özel Yemekleriniz, Kurumsal Organizasyonlar, Şirket Piknikleri, Özel aktiviteler; bizim aklımıza gelmeyen ama sizin isteğiniz tüm organizasyonlarınızda bizimle konuşun birlikte planlayalım.

Yaz – Kış farklı keyiflere bekliyoruz…

Ayşe Teyze Bağ Bahçe’de yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Masa bizden yiyecekler sizden. Yiyeceklerinizle birlikte Ayşe Teyze Bağ Bahçe’de masa kiralaması yaparak, dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz… Yazı kışı farklı bir keyif olan bahçemize gelerek sizde ailemize katılın…

Ahmet Tuncer Karakeçili
Adres

Polonezköy, Cumhuriyet Köyü Yolu 3 km

Polonezköy – Beykoz / İSTANBUL

+90 216 434 6236

+90 216 434 6236

Ek Bilgi

Tüm organizasyon düşüncelerinizde sizinleyiz…

Back To Top