skip to Main Content

Bahar Country

Bahar Country

1960 yılından beri “evet”…

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Bahar Country’de beraber gerçekleştiriyoruz.

Sizin için önemli olan bizim için de önemli. Size özel farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış menüsüyle bütçenize uygun kusursuz düğün için İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe tek mekan: Bahar Country. Profesyonel ekibi, uzman aşçıları ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern kır düğün anlayışını sizlere sunuyor. Alışılagelmiş düğün anlayışından uzakta orijinal ve kaliteli bir düğün için dünyadaki tüm trendleri takip ederek size farklı tasarım ve organizasyon seçeneklerini tercihinize göre hazırlıyor.

Düğün davetli sayınıza ve ambiyans tercihinize göre üç ayrı düğün bahçesinde 100 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli düğünler gerçekleştiriyor.

Sizlere yemyeşil bir ormanın içinde İstanbul’un merkezinde huzurlu ve eğlenceli bir alan sunuyor. Doğum günü partisinden kahvaltıya, piknikten akşam yemeğine az ya da kalabalık bir grupla dilediğiniz gibi bu alanı kullanabilirsiniz.

Daha az katılımlı toplantı, söyleşi, sunum, tanıtım hizmetleri, imza günlerinizi en keyifli hale getirecek alternatif salonlarımız bulunmaktadır. Açık mekan etkinlikleriniz de ise bahçelerimiz aklınızı alacak, iş temposundan sizlere, konuklarınıza ve çalışanlarınıza güzel bir motivasyon molası sağlayacaktır.

Her yeni yıl sizin için sürpriz ve geniş hizmet alanı politikası ile her mevsim BAHARIN KENTİYİZ…

Kahvaltı

Hafta arası veya hafta sonları yaşadığınız gergin şehir hayatının dışına çıkıp leziz bir kahvaltı yapmak istiyorsunuz. Bahar Country’nin doğal ortamında, doğal yiyeceklerle, zengin kahvaltı mönüsü ve hızlı ekibiyle hazırladığı kahvaltı mönüleri tam bir yiyecek şölenine dönüşüyor. Gruplarınıza özel hazırlanan kahvaltı büfesinde herkesin damak tadına uygun onlarca yiyecek yer alıyor.

Ev yapımı taze ekmekleri, poğaça ve simit çeşitlerinin yer aldığı kahvaltı büfesinde, peynir, soğuk et, zeytin, bal ve reçel çeşitleri domates, salatalık ve corn flakes çeşitleri’nin yanı sıra, yumurta istasyonunda ise isteğinize göre malzemelerle size özel hazırlanacak omlet çeşitleri, paçanga böreği, ızgara sosis gibi sıcakların yer aldığı kahvaltı büfesinde taze mevsim meyveleri de yer alıyor.

A’la Carte

Kendinizi evinizin bahçesindeymişçesine rahat hissedeceğiniz bir ortamda siz sadece yemek istediğiniz her şeyi sipariş verin, gerisini Bahar County’nin uzman ellerine bırakın. Kısa sürede istediğiniz her şey masanıza gelirken siz isterseniz hamaklarda sallanın, dilerseniz çimlerin üzerindeki büyük minderlerin üzerine temiz hava ve kuş sesleri arasında, şehrin yoğun ve stresli ortamından uzak olmanın keyfini yaşayın. Arkadaşlarınızla yeşillikler içinde futbol ya da voleybol oynamak isterseniz o alanlar da sizi bekliyor.

Bahar Country

Sizin Bahçeniz

Hem özel günlerinizde hemde ailenizle yada arkadaşlarınızla beraber doğa ile başbaşa eşsiz bir gün geçirmeniz için.

Doğum günü

Evlilik Yıl Dönümü

Mini Aile Piknikleri

Nikah Törenleri

Sade ve samimi bir törenle yakın dostlarınız ve sevdiklerinizle ormanın içinde temiz hava ve eşsiz bir atmosferde bütçenize uygun bir şekilde düğün töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemyeşil düğün bahçelerinden tercih ettiğiniz birinde, sizin zevkinize göre tüm ayrıntıları özel olarak tasarlanmışnikah kokteylinizi hafta içi saat 11.00’den 21.00’e kadar ikişer saatlik süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ile yeşili tek mekanda buluşturan Bahar Country’de ayrıca canlı orkestra ile de nikahınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

After Party seçeneği ile bu mutlu günü geç saatlere kadar devam ettirebilirsiniz.

Masa üzerlerine konumlandırılan şık tentelerle düğünlerin korkulu rüyası olan yağmuru engelleyebilir, mutluluğunuzun bölünmesine izin vermezsiniz.

SARIYER BAHAR COUNTRY ETKİNLİK VE ORGANİZASYON
Bahçeköy Yolu
No:83 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0(212) 242 27 40
FAX: 0(212) 242 04 97
E-mail: info@baharcountry.com

 

 

Back To Top