skip to Main Content
La Fontaine Düğün

La Fontaine

La Fontaine

Havaların ısınmasıyla birlikte evlenecek olan çiftlerin genellikle en çok tercih ettikleri düğün organizasyonu olan kır düğünü, mutluluğa atılan adımlarda doğasıyla, yeşiliyle bizleri kucaklıyor.

Eğer siz de kır düğünü yapmayı planlıyorsanız sizlere ‘La Fontaine Garden’nı tavsiye ediyoruz. İstanbul’un kır düğünü merkezlerinin başında gelen bu muhteşem yer, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden tamamen uzaklaşmış, yeşilin her tonunu sizlere sunan, doğayla iç içe geçmiş eşsiz bir mekan La Fontaine.

Uçsuz bucaksız meşe, kestane ve çam ağaçlarının arasında yer alan ‘La Fontaine Garden’, kır düğününü tercih edenlerin düşlerini gerçekleştirdiği mekan olarak mutlu çiftlerini bekliyor.

Daha Ayrıntılı bilgi almak için Arayınız yada bizimle iletişime geçiniz Erken rezervasyonda sürpriz indirimler ve alternatifler sizleri beklior.

Kır düğünü konsepti ile unutulmaz bir düğün sizleri bekliyor.

FOTOĞRAF

15 yıldır fotoğraf & video alanında kurumsal ve bireysel organizasyonlara imza atan Kaan OYGUR, hem kameraman hem fotoğraf sanatçısı ve hem de kurgu-montaj-editleme kimlikleriyle hizmet vermektedir.

Sektörde tanınmış düğün organizasyon mekanlarında, event yönetimi ile adını duyurmuştur. Sosyal sorumluluk projelerinde; gönüllü fotoğraf & video çalışmalarının yanı sıra yönetmen koltuğuna da oturmuş ve toplumun nabzını tutmayı başarmıştır. Yurtiçi, yurtdışı olmak üzere yüzlerce gelin damadın en mutlu günlerinde yanlarında olmuş, marka değerini korumuştur. Günümüzde eğlence sektörünün yanı sıra, birçok kurumsal firmanın da kurumsal hafıza arşivini tutmaya devam etmektedir.

Herkesin güzel verdiği bir poz vardır, fotoğraf sanatçısı bu pozu keşfettiğinde herkes bir modeldir aslında…

DJ

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü, Kına hizmetleri ve DJ organizasyonları.

ORGANİZASYON

Yaşanılası günler insanlara özeldir ve ömür boyu hatırlanmayı hak eder. Sizin de sevdiklerinizin o özel gününü değerli kılmak istediğinizde, gelişen hedefleri tecrübe ve birikimlerle dolu kadrosu ile tekrarı olmayan özel gününüzde ve her türlü organizasyonlarınıza imzamızı atmaya hazır.

La Fontaine

Polenezköy mah. Polenezköy Yolu sok. No:3
Öztürk çiftliği – Polenezköy yolu üzeri Öztürkler Çiftliğinin yanı. Acar Kent
Beykoz Konaklarına 10 dk.
Tel: +90 507 605 12 77 (Eyüp GÜRBÜZ)
email: eyup@aktivitem.com

 

Back To Top