skip to Main Content

PORTAXE

Portaxe

LS Banquet’in işletmesini üstlendiği, 2006 yılında hizmete giren ve 2007 yılında Shine salonunun katılması ile daha da büyüyen “PORTAXE”, kapalı ve açık alanları ile düzenlenebilecek her türlü organizasyon için ideal bir mekan.

Hizmet

Düğün, kurumsal toplantılar, lansman, mezuniyet balosu, kokteyl, parti, kına gecesi organizasyonu, şirket eğitimleri, bekarlığa veda partisi gibi her türlü özel davetleriniz için yılın 365 günü hizmet veren PORTAXE, hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici boğaz manzarası ile konuklarına keyifli anlar yaşatıyor.

Yazın boğaz manzarası eşliğinde günbatımına uzanan terasta, kışın soğuk gecelerde ise İstanbul Boğazı manzaralı kapalı alanında birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasına hâkim PORTAXE, en unutulmaz davetler ve lansmanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Açık hava organizasyonlarında, kokteyl düzeninde 2500 oturma düzeninde ise 650 kişiyi ağırlayabilen PORTAXE, kapalı salonunda kokteyl düzeninde 1000 ve oturma düzeninde de 550 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Daha Detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

İşletme sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip Lütfü Sapmaz tarafından işletilen PORTAXE, kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Portaxe kendine ait iskelesiyle davetlere deniz ulaşımı ile katılacak misafirlerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Trafik sorununu ortadan kaldırdık. istanbul boğazının eşsiz manzarası ile siz misafirlerimize eşsiz bir anı yaşatıyoruz.

Geniş bir otopark alanına sahip olan mekanımızda ayrıca vallet parking hizmeti de verilmektedir.

Sadece event mekanı olan PORTAXE ‘de A la carte olarak hizmet verilmeyip, sadece her Pazar brunch hizmeti verilmektedir. Zengin açık büfesi ile her Pazar günü saat 10:00 – 14:00 arası haftanın stresini benzersiz Boğaz manzarası eşliğinde edilen kahvaltıyla atmak isteyenlere lezzet dolu bir alternatif sunmaya devam eden PORTAXE, yeni projelere de imza atmaya devam edecek…

Hizmetlerimiz

İftar Yemekleri

Düğün & Özel Geceler

Her Pazar Brunch Keyfi

Lansmanlar & Kurumsal Gala Davetleri

Toplantı & Eğitim

Kına & Bekarlığa Veda Partisi Mezuniyet

TV-Cekimleri

Outside-Catering

PORTAXE Iletişim
Adres : Baltalimanı Cad. No:60
Baltalimanı/İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 277 82 33 – 55
Faks : +90 (212) 277 82 59
E-Posta : info@portaxe.net

Back To Top