skip to Main Content
Riva’s Club Organizasyon

Riva’s Club

RİVA’s CLUB’ı TANIYIN

Riva’s Club 15 yıldır toplantı ve kongre organizasyonu yapan Topkon’un bir kuruluşu olan, konaklama, kır düğünleri, şirket toplantıları ve özel yemekler için tüm olanaklarıyla hizmetinizdedir.

Riva’s Club, Çekmeköy Sırapınar’da yeşillikler içinde, trafik gürültüsünden uzak, İstanbul Şile otoyolundan Beykoz yönüne sadece 2,5 km. uzaklıkta bulunan bir çiftliğin içinde yer almaktadır. İçinde yüzme havuzu, 3000 kişilik yeşil çim alanı, 600 kişilik yarı kapalı ve kapalı mekanlar, bilardo, langırt ve masa tenisi içeren oyun salonları ile 2 adet 50 ve 60 kişilik ses izolasyonu bulunan toplantı salonu ve 19 adet butik otel odası bulunmaktadır.

Tesisimizde;

çok rahatlıkla ve hava durumunu düşünmeden, kır düğünü, konaklamalı eğitim toplantıları, çeşitli etkinlikler ile kokteyl ve toplantılar yapabilirsiniz. Tesisimizde her türlü konfora sahip olup 350 kişilik oturmalı düzende kapalı alanımız bulunmakta, yağmur durumunda aynı etkinlik, iç mekanımızda rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Tesisimiz hem İstanbul’da ve hem de İstanbul’un gürültüsünden uzak bir konumda olup, toplantı, konaklama, eğitim, kır/kış düğünü, doğal çevrede tatil imkanları ile sizlere keyifli konaklama ve toplantı olanakları sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’da yepyeni bir konsept olan Köpek Oteli’de tesisimizde siz sayın konuklarımızın hizmetindedir.

Butik Otel

odaları, oturma köşeleri ve restaurantı ile sizlere her mevsim güzellikler yaşatacak bir yerdir. İster sonbaharın hüzünlü güzelliğiyle terasta içilen çay ister soğuk kış günlerinde şömine karşısı sohbetler ister baharda muhteşem kır çiçeklerinin renk cümbüşü ile isterseniz de yazın havuz başı keyfi ile 12 ay Riva’s Club’dan vazgeçemeyeceksiniz.

Sektörde geçirdiğimiz 15 yılın tecrübesiyle her türlü organizasyonunuzu bizlere gözleriniz kapalı teslim edebilirsiniz. Sizin hayal ettiğiniz etkinliği profesyonel ekibimizle sorunsuz, keyifli bir şekilde gerçekleştirileceğimizden emin olabilirsiniz.

Bilgi almak için arayınız yada adımadımdugun.com sitesi üzerinden iletişim formuna yazabilirsiniz. Sizi biz arayalım erken rezervasyonlarda sürprizler ayrıca konaklamalı misafirlerinize ağırlama imkanı sunan Rivas Clup doğa ile iç içe çok farklı bir ambiansı sizlere sunuyor.

Riva’s Club iletişim
Sırapınar Köyü, Cömert Sokak (Kasaba Sitesi Arka Çıkışı)
Ömerli, İstanbul, 34794 Türkiye
Tel: 0 216 435 55 85 – 0533 306 57 66
Fax: 0 216 435 55 89 (fax)
info@rivaclub.net

 

Back To Top