skip to Main Content
Veera Cafe Kır Düğünü

Veera Cafe

Bodrum Veera Cafe Kır Düğünü Ve Organik Kahvaltı Ortakentte Yalıkavak Yolunda Hizmetinizdedir. Organik Gıdalardan Oluşan Köy Kahvaltısı, Pide Ve Lahmacun Çeşitleri Her Zaman Hazırda Bulunan Yiyeceklerimizdendir. Kır Kahvaltısı, Kır Düğünü Vs İçin.

Düğün Organizasyonu

Veera Organizasyon Bodrum Ortakent’te kendi kır bahçesinde, sizlere düğün, nişan, kına gecesi ve davet organizasyonları yapmaktadır. Organizasyonlar için gereken, süsleme, ekip ve ekipmanlar, firmamızdan temin edilmektedir. Organizasyon sektöründe Bodrum’un önde gelen firmaları arasında yer alır. Düğün organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayabiliriz.

Sünnet Organizasyonu Veera Cafe
Sünnet düğünü organizasyonları, hem çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak bir etkinliktir. Bu önemli günde Veera Organizasyon olarak sizlere tecrübeli kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile çeşitli hizmetler sunuyoruz. Sünnet Düğünü Organizasyonu için süsleme, ekip ve ekipman temini, animasyon ve eğlence gösterileri gibi hizmetler

Doğum Günü Organizasyonu Veera Cafe
Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Veera Organizasyon, sizlere bu özel günler için de doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli çözümler sunar.

Geniş kır bahçemiz ve 50 kişilik kapalı salonumuzla hizmet verdiğimiz işletmemizde, Kullandığımız süsleme araçları bizden olacağı gibi sizde getirebilirsiniz. Yemekler için aşçı ekibini de isterseniz kendiniz temin edebilirsiniz. Canlı müzik içinde yine isteklerinize göre hareket edilir.

Veera Cafe ‘de Kahvaltılarımızda verdiğimiz doğal bal, peynir, yumurta gibi ürünlerin yanında isteğinize göre patates kavurması, pişi, menemen gibi lezzeleride tercih edebilirsiniz.

Düğün, Kına Gecesi, Sünnet Düğünü, Doğum günü, Kadınlar günü, İş toplantıları gibi sebeplerden ihtiyaç duyduğunuz organizasyonlar için Veera Cafe hizmetinizdedir.
Bodrum Veera Cafe Kır Düğünü Ve Organik Kahvaltı Ortakent
Adres: Kapuz Cd.No:67, 48420 Bodrum/Muğla
Telefon:(0252) 358 56 28

 

Back To Top