skip to Main Content

Mavi Çıpa Denizcilik

Mavi Çıpa Denizcilik Tekne organizasyonları

Teknemiz maksimum 110kişilik turlara uygun sertifikasyondadır. Mavi çıpa denizcilik;
Yemekli ve yemeksiz turlar istenildiği takdirde canlı müzik eşliğinde turlara çıkılmaktadır,
müşteri isteğine odaklı çalışılmaktadır aşağıdaki açıklamalarda belirtilen şekilde uygun olan şartlarda gerçekleştirmekteyiz.

Firma Sahibinden:

” Firmamız Sadece tekne ( yemeksiz içeçek ve diğer hizmetlerin ücrete tabi olduğu tur ) saatlik ücretimiz 700TL.
Ayrıca en az 3 saatlik ücret karşılığı Sefere çıkılmaktadır.
Yemekli gezilerde sizlerin anlaşmalı olduğunuz catring firmanız var ise fiyatlandırma tamamen size bırakılabilir , bizim sizden talebimiz sadece tekne fiyatı olacaktır.
karşılıklı oturup konuşursak daha anlaşılır olacağımız kanatindeyim. ”

Teknede Düğün ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Nikah sonrası eğlencelerinizi yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzende boğazın en kaliteli ve özel tekne ve yatlarında işinde uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimizle hizmet vererek en ekonomik fiyatlarda gerçekleştiriyoruz.
Alışılagelmiş düğün organizasyonlarının dışına çıkarak düğününüzü tamamen sizlere özel olarak hazırlanan İstanbul’un en kaliteli tekne ve yatlarında gerçekleştirerek, hayatınız boyunca unutamayacağınız ve fotoğraflarla anımsayacağınız bir düğün eğlencesi istiyorsanız…

Tüm ekstra taleplerinize;

( Canlı müzik, süsleme, dj, fotoğraf çekimi, video vb.) sınırsız karşılık verdiğimiz boğaz turu düğün organizasyonlarınızı kişi sayısında kısıtlama olmadan, alkolsüz gerçekleştiriyoruz.
Teknede düğün organizasyonlarının başlangıç noktaları için; tur güzergahımız üzerinde bulunan, müşterilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri, tekne ve yatlarımızın da sorunsuz olarak yanaşabilecekleri her yeri, her iskeleyi kullanabiliriz.
Düğün organizasyonunuzda müzik konusu için tekne ve yatlarımızdaki ses sistemi bulunmaktadır. Özellikle dinlemek istediğiniz ses CD’leriniz varsa getiremenizde herhangi bir sakınca yoktur. Arzu ederseniz canlı müzik (fasıl vb.) ekiplerini de düğün organizasyonunuza özel olarak organize edebiliriz.
Teknede düğün organizasyonunda fiyat konusu etkileyen 4 etken vardır;
*Kişi sayısı *Gün (hafta içi/sonu) *Tekne seçimi *Menü seçimi
Düğün organizasyonunuz hakkında fiyat teklifi alabilmeniz için bu bilgileri tarafımızı ulaştırmanız gerektiğinden, fiyat teklifi almak ve diğer tüm detayları görüşmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin. Yada iletişim formunu kullanarak bize not bırakın sizi arayalım.

Kına Gecesi ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Örf ve adetlerimizde önemli bir yeri olan kına gecelerinizi kişi sayısında herhangi bir kısıtlama olmadan boğazın en kaliteli ve özel küçük/büyük tekne ve yatlarında çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız…
Yemekli ya da kokteyl menülerle organize edebileceğiniz kına gecesi organizasyonlarınız artık çok daha özel.. Tüm organizasyon sizlerden gelen talepler doğrultusunda şekil almakta ve her şey siz nasıl isterseniz öyle organize edilmektedir.
Boğaz turu esnasında kına gecenizi organize ederek bu önemli günü daha çok daha özel kılmak sizlerin elinde. Arayın, görüşelim. Bu özel günü daha özel kılmak için ne gerekiyorsa yapalım!
Teknede kına gecesi organizasyonlarının başlangıç noktaları için; tur güzergahımız üzerinde bulunan, müşterilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri, tekne ve yatlarımızın da sorunsuz olarak yanaşabilecekleri her yeri, her iskeleyi kullanabiliriz.
Teknede kına gecesi organizasyonunda fiyat konusu etkileyen 4 etken vardır;
*Kişi sayısı *Gün (hafta içi/sonu) *Tekne seçimi *Menü seçimi
Kına gecesi organizasyonunuz hakkında fiyat teklifi alabilmeniz için bu bilgileri tarafımızı ulaştırmanız gerektiğinden, fiyat teklifi almak ve diğer tüm detayları görüşmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin.

Meyzuniyet Kutlaması ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Mezuniyet geceleri için kaliteli ve bol eğlenceli mekan arayışı içine giren öğrenci arkadaşlarımızın imdadına koşuyor ve unutulmaz okul anılarına layık bir veda gecesi organizasyonu gerçekleştirebilmeleri için gereken tüm organizasyonu titizlikle gerçekleştiriyoruz.
Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düzende alkollü ve alkolsüz gibi farklı seçeneklerde hizmet veriyoruz.
Her türlü ekstra taleplerinize sınır tanımadan karşılık verdiğimiz mezuniyet balosu organizasyonları ile hem 4 saat boyunca boğaz turu yaparak İstanbul’u denizden keşfetmiş olacaksınız hem de son derece eğlenceli bir ortamda hayatınız boyu unutamayacağınız bir okul partisi organizasyonu gerçekleştirmiş olacaksınız.
Teknede mezuniyet gecesi organizasyonlarının başlangıç noktaları için; tur güzergahımız üzerinde bulunan, müşterilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri, tekne ve yatlarımızın da sorunsuz olarak yanaşabilecekleri her yeri, her iskeleyi kullanabiliriz.
Mezuniyet gecesi organizasyonunuzda müzik konusu için tekne ve yatlarımızdaki ses sistemi bulunmaktadır. Özellikle dinlemek istediğiniz ses CD’leriniz varsa getiremenizde herhangi bir sakınca yoktur. Arzu ederseniz canlı müzik (fasıl vb.) ekiplerini de mezuniyet gecesi organizasyonunuza özel olarak organize edebiliriz.
Teknede mezuniyet organizasyonunda fiyat konusu etkileyen 4 etken vardır;
*Kişi sayısı *Gün (hafta içi/sonu) *Tekne seçimi *Menü seçimi
Mezuniyet organizasyonunuz hakkında fiyat teklifi alabilmeniz için bu bilgileri tarafımızı ulaştırmanız gerektiğinden, fiyat teklifi almak ve diğer tüm detayları görüşmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin.

Şirket Organizasyon ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Şirketinizin özel günlerinde, kuruluş yıldönümlerinde, sene sonu eğlencesi grup eğlencelerinizde yemekli veya yemeksiz olarak sizlere hizmet etmekteyiz.Bayilerinizle yapacağınız özel toplantı, özel eğlenceler için küçük veya büyük teknelerimiz kişi sınırı olmaksızın unutulması güç saatler geçirebilirsiniz.Şirketinizin özel misafirlerine özel bir gece yaşatmak, kurduğunuz ticari ilişkinin bir adım daha öteye gitmesini sağlamak istiyorsanız.

Nışan ve Evlilik Teklifleri ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Evliliğe çıkılan yolda önemli bir adım olan nişan törenlerinizi mekanlar yerine boğazda tamamen size ve davetlilerinize özel olarak hazırladığımız kaliteli tekne ve yatlarda organize ederek bir ömür unutulmayacak bir nişan organizasyonu gerçekleştirmek istemez misiniz?
İsterseniz aile içi yakın dostlarınızın katıldığı bir nişan töreni, isterseniz de kalabalık bir katılımın olacağı nişan töreni… Kişi sayısından herhangi bir sınırlandırma olmadan küçük-büyük tekne ve yatlarımızda sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda sunmak için varız.
Nişan organizasyonlarınızı boğaz turu ile her türlü ekstra taleplerinize sınır tanımadan karşılık vererek, her açıdan memnun kalacağınız kusursuz bir organizasyon olarak hatırlanmasını sağlıyoruz.
Teknede nişan organizasyonlarının başlangıç noktaları için; tur güzergahımız üzerinde bulunan, müşterilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri, tekne ve yatlarımızın da sorunsuz olarak yanaşabilecekleri her yeri, her iskeleyi kullanabiliriz.
Nişan organizasyonunuzda müzik konusu için tekne ve yatlarımızdaki ses sistemi bulunmaktadır. Özellikle dinlemek istediğiniz ses CD’leriniz varsa getiremenizde herhangi bir sakınca yoktur. Arzu ederseniz canlı müzik (fasıl vb.) ekiplerini de nişan organizasyonunuza özel olarak organize edebiliriz.
Teknede nişan organizasyonunda fiyat konusu etkileyen 4 etken vardır;
*Kişi sayısı *Gün (hafta içi/sonu) *Tekne seçimi *Menü seçimi
Nişan organizasyonunuz hakkında fiyat teklifi alabilmeniz için bu bilgileri tarafımızı ulaştırmanız gerektiğinden, fiyat teklifi almak ve diğer tüm detayları görüşmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin.

Yüzme Turları ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Yüzme turlarımız da isterseniz tekneyi bizden kiralar yemekleri siz getirebilirsiniz. Kiralık yatlarımız da deniz sezonu bittiğinde Mavi İstanbul turu yapabilirsiniz.

Sünnet ( Mavi Çıpa Denizcilik )

Sünnet düğünlerinizi boğazda tamamen sizlere özel olarak hazırlanan boğazın en kaliteli tekne ve yatlarında gerçekleştirerek, çocuğunuzun erkekliğe attığı bu ilk adımı çok daha özel bir günle geçirmesini sağlamak istemez misiniz?
Çocuğunuzun sünnet korkusunu yenmenin en kolay yoludur teknede sünnet organizasyonu. Kapalı mekanlardaki alışılagelmiş sünnet düğünleri yerine teknede sünnet düğünü organizasyonu düzenleyerek hem 4 saat boyunca boğaz turu yaparak İstanbul’u denizden yeniden keşfederek manzaranın keyfini çıkaracaksınız, hem de çocuğunuzu bu özel günde sevindirmiş olacaksınız.
Çocuğunuzu sevindirmek ve ömür boyu hafızalardan çıkmayacak, fotoğraflarla anımsanacak bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız arayın, görüşelim.
Teknede sünnet düğünü organizasyonlarının başlangıç noktaları için; tur güzergahımız üzerinde bulunan, müşterilerimizin rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilecekleri, tekne ve yatlarımızın da sorunsuz olarak yanaşabilecekleri her yeri, her iskeleyi kullanabiliriz.
Sünnet düğünü organizasyonunuzda müzik konusu için tekne ve yatlarımızdaki ses sistemi bulunmaktadır. Özellikle dinlemek istediğiniz ses CD’leriniz varsa getiremenizde herhangi bir sakınca yoktur. Arzu ederseniz canlı müzik ( fasıl vb.) ekiplerini de sünnet düğünü organizasyonunuza özel olarak organize edebiliriz.
Teknede sünnet düğünü organizasyonunda fiyat konusu etkileyen 4 etken vardır;
*Kişi sayısı *Gün ( hafta içi/sonu ) *Tekne seçimi *Menü seçimi
Sünnet düğünü organizasyonunuz hakkında fiyat teklifi alabilmeniz için bu bilgileri tarafımızı ulaştırmanız gerektiğinden, fiyat teklifi almak ve diğer tüm detayları görüşmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçin.

Mavi Çıpa Denizcilik iletişim
Evliya Çelebi Mah.
İstasyon Cad. Giptaş
San.sit. F Blok No:44
34944 Tuzla – İstanbul

 

 

Back To Top