skip to Main Content

Uğurlu By Dilek Özdemir

Gelinlik Uğurlu By Dilek Özdemir:

Dünyanın iki kalbin etrafında döndüğü bir yaşam seçimidir evlilik.
Sessizce katlanır damatlar, heyecanlı gelinlik arayışlarına. Kimi zaman mızmızlanırlar ama, her şey beyazlar içindeki güzelliğinizi görene kadardır.
Çocukluğa kadar uzanan küçücük bir hayalle başlar gelinlik düşü… Daha o zamandan başlanır gelecekteki mutlu yuvaya atılacak ilk adımda sizi masal prensesleri gibi gösterecek o büyülü kostümün tasarımına.
Hayatınızın sonuna kadar size eşlik edecek kişiyi bulduğunuzdaysa daha da alevlenir hayaller. O minik fikirle başlayan hayal, adım adım dönüşür gerçeğe.

Uğurlu By Dilek Özdemir den Fırat

İşte tam da bu aşamada en çok ihtiyaç duyacağınız fırsat, karşınızda!

Gelinliğinizin bir hayalden gerçeğe dönüştüğü noktada, tüm emeğini hiç çekinmeden yalnızca sizin için sergileyen, sizin için var gücüyle çabalayan ve her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Uğurlu By Dilek Özdemir Gelinlik ve Moda Tasarım, tüm isteklerinizi değerlendirerek, hayatınızın en mutlu gününde, hayallerinizdeki kadar güzel görünmenizi sağlıyor.
Uzman bir ekiple hizmet veren Uğurlu By Dilek Özdemir ve  Abiye Moda Tasarım, yılların verdiği deneyimle sizi yönlendirerek, size en çok yakışacak gelinliği ortaya çıkarıyor.
Son provada, yüzünüzdeki mutluluk ifadesini görene kadar hiç durmadan çaba gösteren Uğurlu By Dilek Özdemir ve Moda Tasarım’dan, kusursuz hizmet almak ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyoruz.
Gelinliklerimizden Örnekler

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Bizi Arayın

 

 

Back To Top