skip to Main Content

Kına Gecesi Organizasyonları

Klasik Kına Gecesi Organizasyonu

Bilindiği üzere en eski Türk geleneğidir.

Gelin Evinde Kızlar Partisi

Klasik tarzı tercih etmek istemeyen adaylar

Roman Konseptli Kına Gecesi

Romanlar oldukça renkli ve eğlenceli..

KINA ORGANİZASYON

Sizi memnun etme garantili kına organizasyonları düzenleyen ekibimiz aynı zamanda, düğün salonu ve kına salonlarının yanında özel olarak teknelere ve yatlara farklı mekanlara kına gecesi organizasyonları düzenliyor. Daha farklı kına organizasyonu isteyen müşterileri için farklı çözümler sunan ekibimiz, Türkiye’de 81 ilimize hizmet veriyor.

Evlilik öncesi Organizasyon

Gelin adayları için evlilik öncesi, hayatlarının en özel gecesi olarak adlandırılan kına geceleri, en çok özen gösterilen geceler olarak bilinir.
Gelin, kız arkadaşları, sevdiği akraba ve aile dostları ile birlikte kutlanan kına gecesi ve geceleri için sıradan ev alanlarında bilindik kutlamalar yerine, son zamanlarda hizmet gösteren kaliteli firmaların yöresel kına geceleri organizasyonlarını tercih edip daha farklı kutlamalar yapmayı tercih etmiştir.

Gece organizasyonlarında yıllardır profesyonel ekipleri ile birlikte çalışmış firmamız bu alanda hizmet vermekte olan adimadimdugun.com Organizasyon şirketimiz, unutulmaz anıların yaşanmasını sağlamakta.

Organizasyon işini tutkulu ve büyük bir özenle gerçekleştirmekte olan firmamız, bu güne kadar yaklaşık olarak 150’den fazla yöresel geceler dahil bir sürü özel gece düzenlemiştir.

Eskiden beri bir gelenek olarak devam eden, hem sadece kadınlar hem de karışık olarak yapılabilen, çeşitli eğlenceler düzenlenen bir gecedir. Günümüzde artık pek çok alternatifleri vardır. Yeni evlenenler, bu tarz kutlamalara çok hevesli genç kızlar, kadınlar çeşit çeşit organizasyonlar düzenlemektedirler. Tercih edilebilecek pek çok organizasyon gecesi çeşitleri bulunmaktadır.

Klasik Kına Gecesi

Bilindiği üzere en eski Türk geleneğidir. Evlenecek Gelin adayının anne evinden uçup gitmesini temsil eder. Gelin adayının evinde gelinin en yakınları önce ailesi ve en yakın arkadaşları toplanırlar. Önce geleneksel ve yöresel kına yakma merasimi gerçekleştirilir. Sonra ışıklar söner, otantik ortamda mumlar yanar ve hüzünlü geleneksel şarkılarla gelin ağlatmaya çalışılır. Düğün öncesi Gelin ağladıktan sonra neşeli şarkılar eşliğinde göbek atılarak eğlence başlar.

Gelin Evinde Kızlar Partisi

Bilindik Klasik diye tabir edilen tarzı tercih etmek istemeyen adaylar, evde çeşitli ikramlar hazırlar. en yakın akraba ve arkadaşları çağırlır. Düğün öncesi stres atmak adına eğlence olarak yapılır. Neşeli müzikler çalınır sohbetler edilir. Bu şekilde yapılan kına gecesi klasik kına gecesine göre daha modern olarak adlandırılır.

Hamamda Organizasyon ve Kutlama

Bu kutlamalar uzun zamandır.. bazı gelin adayları kına gecesini hamamda gündüz kutlamaktadırlar. Bu tarz kına kutlamalarında çeşitli meyveler, serinletici ikramlar hazırlanır. Farklı enstrümanlar eşliğinde şarkılar söylenir, hamamda bol bol dans edilir. Böylece hem kutlamaya katılanlar çok eğlenirler hem de gelin adayı stresten düğün öncesi uzaklaşmış ve rahatlamış olur.

Teknede Kına Partisi

Yaz aylarında tercih en çok tercih edilmektedir. Şu an günümüzde oldukça popülerdir. Teknede en yakın arkadaşlar ile güzel ve keyifli bir gezintiye çıkılır ve de müzikle, dansla eğlenceli olabilir.

Roman Konseptli Kına Gecesi

Romanlar oldukça renkli ve eğlenceli bir halkdır, bir çok organizasyon gecelerine de konu olmuşlardır. Roman konseptinde organizasyonlarda canlı, aşırı parlak ve göz alıcı renkler tercih edilir. Dekorasyon ise mutlaka tüller, taşlı ve tabii ki çiçek ve çiçekler vazgeçilmezdir. Roman dansçıları tutulabilir ya da organizasyondan önce roman dansları öğrenilerek gayet renkli ve eğlenceli bir koreografi gecesi hazırlanabilir.

Spa Temalı Organizasyon Gecesi

Bu seçenek çok az kişiyle kutlanmaktadır. Sadece gevşemek, rahatlamak ve en yakınları ile sohbet etmek isteyenlerin tercih ettiği bir kına gecesidir.

Back To Top